top of page

Diamanten priesterjubileum pater Gust Beeckmans

Bijgewerkt op: 26 feb. 2020

Op 2 februari 1959 werd pater Gust Beeckmans, Witte Pater van Afrika, tot priester gewijd in Heverlee. Enkele dagen later vierde hij zijn eremis in de kerk van Sint-Franciscus van Sales in Duffel-Mijlstraat, waar hij in 1932 geboren werd en opgroeide.


Zo’n uitzonderlijke gebeurtenis moet gevierd worden! Pater Beeckmans zal mee concelebreren tijdens de avondmis op zaterdag 9 maart om 18u30 in de kerk van de Mijlstraat. De viering zal opgeluisterd worden door het solidariteitskoor Agur met internationale liederen. Heel passend om een oud-missionaris te vieren! Na de mis klinken we samen een glaasje en kan iedereen pater Beeckmans persoonlijk feliciteren! We publiceren hierbij enkele foto’s van 60 jaar geleden.
145 weergaven

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page